NA ANTENIE: Radioranek
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik

Królewski wieczór - jesień 2019

Publikacja: 21.09.2019 g.10:00  Aktualizacja: 29.05.2020 g.08:39
"Mamy KRÓLÓW na banknotach" rapował kiedyś AbradAb. W Radiu Poznań i MC Radiu mamy POLSKIE nowości fonograficzne - prezentuje je Kamil KRÓL.

Playlisty od września (w letniej i jesiennej części miesiąca):

14-15.09
Fair Weather Friends - Carte Blanche
Malikowska i Brożek - Nasza miłość
płyty wspomniane: Sebastian Zawadzki - Piano works vol.3
singlowo: Michał Kmieciak i Swiernalis, Decadent Fun Club, N.Przybysz, Łąki Łan; DrySkull, Mortas, B.Królik, Agnes B.

21-22.09
PlanBe - Złoty chłopak
Jaromir Kamiński - Powoli
Orange Trane - Wolność
BonSoul - Restart
KęKę - Mr KęKę
Król - Nieumiarkowania
Sonar Soul - You are my sun
poza tym: Sabina - Lepidoptera, Moo Latte - North, Trupa Trupa - Of The Sun, Ukryte Zalety Systemu - Sposób użycia, JAVVA - Balance of decay; Lena Pękniewska - Coś przyjdzie: Miłość lub wojna, Afromental - 5, Peja - G.O.A.T.
singlowo: Haydamaky, B.Wrońska, Stach Bukowski, Próżnia.

29.09 (bez emisji w sobotę o 20:05, w Radiu Poznań z niedzieli na poniedziałek po północy i w MC Radiu w niedzielę po 21:00). Polecane płyty lata: Bitamina, Kasia Tontor, Taco Hemingway, The very Polish cut-outs, Sonar Soul.

5-6.10
Atari Wu - Cyan
Mikromusic - Mikromusic z dolnej półki
Blauka - Miniatura
Terrific Sunday - Młodość
Miętha - Audioportret
singlowo: ŻYŃY - Atlanta
poza tym: Hash Cookie, Robert Mróz, Michał Bajor, Adam Palma, Tede, Malik Montana, Limboski, Stachursky, Cudowne Lata, Marek Napiórkowski, Andrzej Jagodziński z Agnieszką Wilczyńską, Pidżama Porno, Pezet, Mery Spolsky, Lua Preta, BreakJanek 60 & Dygnitarz 808 - Jazz cuts (EP).

12-13.10
z płyt: Kroki, M.Bajor, Sabina, Sonar Soul, Blauka, Lua Preta, Miętha, Terrific Sunday, Jan Serce, Bisz/Radex;  z singli: Łąki Łan, A.Dąbrowska z GrubSonem

19-20.10
BreakJanek 60 & Dygnitarz 808 - Jazz cuts (EP)
Wojciech Golczewski - Relay_Sat:Black_Sun (SP)
Jan Serce - Nie będę tańczył
Bisz/Radex - Duch oporu
No Logo - Wilki kochają kwiaty
Jazz Band Młynarski-Masecki - Płyta z zadrą w sercu
Mary Komasa - Disarm
Nagrobki - Pod ziemią
Cudowne lata - Kółko i Krzyżyk
oraz Piotr Cugowski, Sara Kordowska

26-27.10
Maria Pomianowska - Moniuszko z 1000 i jednej nocy
Kovalczyk - Piosenki mistrza (hołd złożony Grzegorzowi Ciechowskiemu)
Piernikowski - The best of moje getto

Muniek Staszczyk - Syn Miasta
Marcin Sójka - Kilka prawd
Kamp! - Kamp! Live

3.11
Sosnowski - The hand luggage studio [reedycja]
Pezet - Muzyka współczesna,  Mery Spolsky - Dekalog Spolsky;
z singli: DrySkull, Grizlee, CLARX, Tomasin, Hubert Jabłoński, Jeremi, Ikarus Feel, VHS.

9-10.11
Leszek Możdżer - Ikar. Legenda Mietka Kosza (OST)
Anita Lipnicka - OdNowa
Natalia Przybysz - Jak malować ogień
Ania Rusowicz - Przebudzenie
Baranovski - Zbiór
inne październikowe: Shellerini, Young Igi, Żabson, Noże, Żurkowski, Przybył, K.Kowalska, K.Głyk, P.Machalica oraz Z.Preisner,D.Wania,L.Gerrard

16-17.11
Polmuz - Drzewiej (z końca 2018 r.)
Provinz Posen - Provinz Posen (z końca października 2019 r.)
Enchanted Hunters - Dwunasty dom (listopad 2019)
singlowo: D.Podsiadło, Rebeka, Z.Jabłońska, Cukier.

23-24.11
Teskty A.Osieckiej i W.Młynarskiego na nowych płytach: M.Żak, KAGYUMA - Okularnice, Maja Kleszcz - Osiecka de lux, M.Januszkiewicz - Osiecka po męsku (wyjątkowo z 2017 r.);  P.Machalica, Pectus - Kobiety / Wojciech Młynarski).
Inne płyty listopadowe: H.Skarbek, N.Nykiel, G.Kulka (reedycja), Red Lips, De Mono, Pola Chobot & Adam Baran, Ofelia;
Karolina Czarnecka - Cud,
Jelonek - Classical massacre,
Łąki Łan - RAUT,
Męskie Granie 2019.

30.11-1.12
pozostałe premiery listopada:
Małgorzata Ostrowska - Na świecie nie ma pustych miejsc
Ralph Kamiński - Młodość
Lipali - Mosty, rzeki, ludzie
schafter - audiotele
Meek, Oh Why? - Zachód
oraz: Hades, Patti Yang Group, Korvek x Pavlo, „Piosenki Kaliny Jędrusik. Jesienne dziewczyny” 

7-8.12 & 14-15.12
Dawid Podsiadło - Re:Małomiasteczkowy (reedycja)
Happysad - Wyjątkowo letnie lato
MJUT - Kurz i krew
Marek Dyjak - Piękny instalator
Riverside - Acoustic Session EP
ŻYŃY - Origins
House Of Death - Midnight Special
Acid Drinkers - Ladies and gentelmen on acid
oraz Sanah, Kwiat Jabłoni, Panieneczki, Marcin Wyrostek, YongSoul, Jetlagz.
singlowo: Linia Nocna, Rosalie., Fismoll, Bibobit, Rat Kru, Sambor, Coals.

21-22.12 audycja (przed)świąteczna
m.in. Paweł Izdebski (i nowy singiel) oraz Marcin Wyrostek (i jego nowa świąteczna płyta z gośćmi)

Ostatni w 2019 i pierwszy w 2020 Królewski Wieczór ☛ z podsumowaniem rocznym Listy Przebojów.

SERWIS INFORMACYJNY


GODZINY: 17:00 18:00 21:00 22:00 23:00

@TWITTER