NA ANTENIE: Niedziela na Głównym

Laureaci 35. Ale Kino!

Publikacja: 09.12.2017 g.19:36  Aktualizacja: 09.12.2017 g.19:47
Przedstawiamy laureatów tegorocznej edycji festiwalu Ale Kino!
35. Festiwal Ale Kino Poznań - Michał Jędrkowiak
Fot. Michał Jędrkowiak

ZŁOTE KOZIOŁKI – film pełnometrażowy dla dzieci

Wielki zły lis / The Big Bad Fox and Other Tales

Patrick Imbert, Benjamin Renner

Francja, Belgia / France, Belgium 2017

WYRÓŻNIENIE Jury Międzynarodowego dla pełnometrażowego filmu dla dzieci

Odlot w przestworza / Up in the Sky

Petter Lennstrand

Szwecja / Sweden 2016

ZŁOTE KOZIOŁKI – film pełnometrażowy dla młodzieży

Nierozłączne / Indivisible

Edoardo De Angelis

Włochy / Italy 2016

WYRÓŻNIENIE Jury Międzynarodowego dla pełnometrażowego filmu dla młodzieży

Little Wing

Selma Vilhunen

Finlandia, Dania / Finland, Denmark 2016

ZŁOTE KOZIOŁKI – film krótkometrażowy dla dzieci

Lep na ptaki / Birdlime

Evan DeRushie

Kanada / Canada 2017

WYRÓŻNIENIE Jury Międzynarodowego dla krótkometrażowego filmu dla dzieci

Przynęta / The Catch

Holly Brace-Lavoie

Kanada / Canada 2017

ZŁOTE KOZIOŁKI – film krótkometrażowy dla młodzieży

Kiedy znów się spotkamy / When We Meet Again

William Sehested Hoeg

Dania / Denmark 2017

WYRÓŻNIENIE Jury Międzynarodowego dla krótkometrażowego filmu dla młodzieży

Wyspa / The Island

Max Mörtl, Robert Löbel

Niemcy / Germany 2017

WYRÓŻNIENIE Jury Międzynarodowego dla krótkometrażowego filmu dla młodzieży

W błękit / Into the Blue

Antoneta Alamat Kusijanović

Chorwacja, Słowenia, Szwecja / Croatia, Slovenia, Sweden 2017

MARCINEK – film pełnometrażowy

Storm. Opowieść o odwadze / Storm – Letter of Fire

Dennis Bots

Holandia / The Netherlands 2017

WYRÓŻNIENIE Jury Dziecięcego dla pełnometrażowego filmu dla dzieci

Odlot w przestworza / Up in the Sky

Petter Lennstrand

Szwecja / Sweden 2016

MARCINEK – film krótkometrażowy

Pudełko / The Box

Merve Cirisoglu Cotur

Turcja, Wielka Brytania / Turkey, Great Britain 2016

WYRÓŻNIENIE Jury Dziecięcego dla krótkometrażowego filmu dla dzieci

Święty Elliot / St. Elliot

Tord Theodor Olsen

Norwegia / Norway 2017

MARCIN – film pełnometrażowy

Krew Saamów / Sami Blood

Amanda Kernell

Szwecja, Norwegia, Dania / Sweden, Norway, Denmark 2016

WYRÓŻNIENIE Jury Młodych dla pełnometrażowego filmu dla młodzieży

Tygodniowi przyjaciele / One Week Friends

Shôsuke Murakami

Japonia / Japan 2017

MARCIN – film krótkometrażowy

Noc w Tokoriki / A Night in Tokoriki

Roxana Stroe

Rumunia / Romania 2016

WYRÓŻNIENIE Jury Młodych dla krótkometrażowego filmu dla młodzieży

Czarnoksiężnik z krainy U.S.

Balbina Bruszewska

Polska / Poland 2016

NAGRODA NAUCZYCIELI

Drużyna bohaterów / Hero Steps

Henry Rincón

Kolumbia / Colombia 2016

NAGRODA EUROPEJSKIEGO STOWARZYSZENIA FILMÓW DLA DZIECI (ECFA)

Superagentka / Next Door Spy

Karla von Bengtson

Dania / Denmark 2017

NAGRODA SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH

Gra w szklane kulki / A Bag of Marbles

Christian Duguay

Francja / France 2017

NAGRODA STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW POLSKICH

Czarnoksiężnik z krainy U.S.

Balbina Bruszewska

Polska / Poland 2016

NAGRODA STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW POLSKICH

Smocze serce / Dragonheart

Linda-Maria Birbeck, Klas Karterud

Szwecja / Sweden 2016

ALE DEBIUT! NAGRODA PKO BANKU POLSKIEGO

Torfinn Iversen

za film / for:

Wielka wyprawa Oskara / Oskar’s America

Norwegia / Norway 2017

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Vincent / Vincent and the End of the World

Christophe Van Rompaey

Francja / Belgia 2016

PLATYNOWE KOZIOŁKI

Reksio

PIŁKARSKIE KOZIOŁKI

Drużyna bohaterów / Hero Steps

Henry Rincón

Kolumbia / Colombia 2016

WĘDRUJĄCE KOZIOŁECZKI – Grand Prix

Za niebieskimi drzwiami / Behind the Blue Door

Mariusz Palej

Polska / Poland 2016

WĘDRUJĄCE KOZIOŁECZKI – Wielka Nagroda Publiczności

Źródło: www.alekino.com

http://radiopoznan.fm/n/FwNuhY
KOMENTARZE 0

SERWIS INFORMACYJNY


GODZINY: 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00

@TWITTER