Bez goli w meczu z Pogonią

Publikacja: 24.06.2020 g.22:37  Aktualizacja: 25.06.2020 g.12:35 Grzegorz Hałasik
Nie udało się piłkarzom Lecha wygrać czwartego meczu z rzędu.
lech pogoń - Leon Bielewicz

W 32.kolejce ekstraklasy Kolejorz zremisował przy Bułgarskiej z Pogonią Szczecin 0:0. W pierwszej połowie lepiej spisywali się goście, w drugiej gospodarze i remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie w pierwszej połowie. Graliśmy trochę za wolno, byliśmy daleko od przeciwnika. Druga połowa była już lepsza, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale podsumowując, myślę, że to był taki mecz na remis

- powiedział po spotkaniu trener Lecha, Dariusz Żuraw.

Był to pierwszy mecz w Poznaniu po wznowieniu rozgrywek, na który mogli wejść kibice; na trybunach zasiadło ich 5113. W pozostałych meczach Jagiellonia Białystok zremisowała z Legią Warszawa 0:0, a Lechia Gdańsk wygrała z Piastem Gliwice 1:0.

Po 32, kolejkach Lech jest na trzecim miejscu i ma 53 punkty - tyle, co drugi Piast. Prowadząca Legia zgromadziła 64 punkty. W niedzielę we Wrocławiu Kolejorz zagra ze Śląskiem.