NA ANTENIE: SOUL BOSSA NOVA/QUINCY JONES

Bardzo słaba pierwsza połowa i lepsza druga. Lech remisuje z Pogonią

Publikacja: 02.11.2019 g.21:57  Aktualizacja: 04.11.2019 g.07:29 Grzegorz Hałasik
Tak wyglądała gra piłkarzy Lecha wczoraj w Szczecinie. W efekcie Kolejorz zremisował z Pogonią 1:1.
Thomas Rogne - Leon Bielewicz

Gospodarze prowadzili do przerwy po trafieniu Srdana Spiridonovica; osiem minut przed końcem wyrównał głową Thomas Rogne po rzucie rożnym wykonywanym przez Darko Jevtica. Trener Lecha Dariusz Żuraw na gorąco po meczu nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego w pierwszej połowie jego zespół zagrał tak słabo.

- Może to wtorkowy mecz pucharowy i ostatnie dalekie podróże, choć to nie powinno mieć wpływu, może strach przed kolejną porażką. Na pewno nasze założenia na pierwszą połowę były takie same, jak na drugą, ale dopiero po przerwie udało nam się je realizować - przyznał po meczu szkoleniowiec poznaniaków.

W innych sobotnich meczach Korona Kielce zwyciężyła Zagłębie Lubin 1:0 (1:0), a Cracovia pokonała Lechię Gdańsk 1:0 (0:0).

W tabeli prowadzi Cracovia (26 pkt), która o punkt wyprzedza Pogoń i Wisłę Płock. Lechia jest 7. (21 pkt), Lech - 9. (19 pkt), Zagłębie - 10. (18 pkt), a Korona - 15. (11 pkt). Następne spotkania 14. serii gier w niedzielę i poniedziałek.