Ponad stuletni tramwaj Bergische Stahlindustrie Typu I pokona standardową trasę linii turystycznej, ale w nietypowych godzinach.
Pierwszy start linii H z Placu Wielkopolskiego zaplanowano na godzinę 19:35, ostatni na 22:55. Z przystanku końcowego Gajowa/Stare Zoo są to odpowiednio 20:00 i 23:20.
Dodatkowo uruchomiona zostanie linia turystyczna numer 200. Trasą ze Starego Zoo przez Bułgarską, Piotrowo i Świętego Marcina do Starego Zoo przejedzie żółto-szary autobus DAF MB200. Autobus nie będzie się zatrzymywał na pośrednich przystankach.
Pierwszy przejazd zacznie się o 20:00, a ostatni o 22:00.