NA ANTENIE: HAPPY BIRTHDAY/STEVIE WONDER

5 goli w meczu z Nafciarzami! Kolejny komplet punktów Kolejorza

Publikacja: 22.10.2021 g.22:25  Aktualizacja: 23.10.2021 g.11:52 Dawid Cytrowski
Piłkarze Lecha Poznań wciąż na czele PKO BP Ekstraklasy. W piątkowym meczu 12. kolejki Kolejorz pokonał przy Bułgarskiej Wisłę Płock 4:1.
lech poznań - Przemysław Szyszka - Lech Poznań

Gole dla poznaniaków strzelali Bartosz Salamon, Radosław Murawski, Jakub Kamiński i Joao Amaral. Dla gości trafił Dusan Lagator.

- W pierwszej połowie było trochę nerwowości - przyznał na pomeczowej konferencji prasowej opiekun Lecha Maciej Skorża.

Na szczęście w II połowie już uporządkowaliśmy wszystko i zagraliśmy tak, jak to powinno wyglądać. Zepchnęliśmy Wisłę do głębszej obrony, a bardzo ważnym momentem była bramka Radka Murawskiego. Cieszę się, że zdobył pierwszą bramkę w Lechu. Później fragmenty dobrej gry, kilka ciekawych akcji, dwie kolejne bramki i cieszymy się ze zwycięstwa

- mówi Maciej Skorża.

We wtorek Lecha czeka wyjazd do Skierniewic. Tam zagra z Unią w kolejnej rundzie Pucharu Polski.