NA ANTENIE: 01:00-01:47 KLASYKA II/

Futsaliści z Pniew z Superpucharem Polski!

Publikacja: 22.09.2021 g.21:57  Aktualizacja: 23.09.2021 g.08:53 Dawid Cytrowski
Szamotuły
Futsaliści Red Dragons Pniewy zdobyli Superpuchar Polski. W spotkaniu o to trofeum pokonali w Nysie mistrza kraju Rekord Bielsko - Biała w serii rzutów karnych 3:2. Wcześniej, po 40 minutach i dogrywce był remis 1:1.
Red Dragons Pniewy - Red Dragons Pniewy

Bielszczanie do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Artura Popławskiego. Po zmianie stron wyrównał Adrian Skrzypek. Bohaterem spotkania był jednak bramkarz Red Dragons Łukasz Błaszczyk. To on obronił decydującego karnego, a wcześniej kilkukrotnie skutecznie zatrzymywał napastników z Bielska - Białej.

Dla zespołu z Pniew to kolejny duży sukces w ostatnich miesiącach. W maju podopieczni Łukasza Frajtaga niespodziewanie zdobyli Puchar Polski. Co ciekawe, wówczas o wszystkim również decydowała seria rzutów karnych.