NA ANTENIE: TANIEC W SLONCU/KOMBI

Kanonada Lecha w sparingu

Publikacja: 12.11.2017 g.06:52  Aktualizacja: 05.12.2017 g.06:50
Lech Poznań pokonał w sobotnim meczu towarzyskim Tarnovię Tarnowo Podgórne 7:0 (3:0).
Lech Poznań - Wisła Kraków - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

W pierwszej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się Nicki Bille Nielsen, zdobywając bramki w 30., 35. i 40 minucie. Duńczyk dołożył jeszcze jednego gola pod koniec spotkania. Oprócz niego do siatki Tarnovii trafiali Abdul Aziz Tetteh, Mihai Radut oraz obrońca gospodarzy Adrian Kaliszan.

Szkoleniowiec Kolejorza Nenad Bjelica wykorzystał sparing do ogrania kilku zawodników, którzy rzadko pojawiają się na placu gry (m.in. Vernon de Marco czy Marcin Wasielewski). Całą drugą połowę zagrał 17-letni Tymoteusz Klupś, występujący na co dzień w zespole rezerw.

Kolejny mecz lechitów rozegrany zostanie tuż po przerwie reprezentacyjnej. Poznaniaków czeka wyjazd do Niecieczy, gdzie zmierzą się 18 listopada z Sandecją Nowy Sącz.