Start o godz. 14. Kolarze pojadą przez gminy Stęszew, Mosina, Czempiń, Kościan, Kamieniec, Opalenica, Nowy Tomyśl, Kuślin i Buk. Parę minut po godz. 18:00 wrócą do Tarnowa Podgórnego.
Uwaga kierowcy! Policja będzie zamykała kolejne odcinki trasy przejazdu.