NA ANTENIE: Magazyn Kolejorz

Kolejorz wygrywa z Jagiellonią!

Publikacja: 11.03.2018 g.17:31  Aktualizacja: 16.05.2018 g.11:33
Lech wygrał w Poznaniu z Jagiellonią Białystok przy Bułgarskiej 5:1. Mecz był bardzo dynamiczny.
lech - Karolina Rej
/ Fot. Karolina Rej

Zaczęło się od bramki dla gości. Zdobył ją w 18 minucie Arvydas Novikowas. W 26 minucie padła bramka dla Lecha ale ostatecznie w wyniku wideo weryfikacji nie została uznana.  Wynik uległ zmianie w 39 minucie;  doszło do wyrównania. Gola dla Kolejorza strzelił Christian Gytkjer.

Po raz kolejny wynik zmienił się już drugiej połowie.  Na dwa do jednego podwyższył go w 54 minucie Emir Dilaver. Kolejnym zawodnikiem,  który wpisał się na listę strzelców był Darko Jevtic. Strzelił bramkę z rzutu karnego w 78 minucie. Karny został podyktowany bo  Lechici trafili Frankowskiego w rękę na polu karnym.  Czwartą bramkę dla Lechitów strzelił Kamil Jóźwiak w 85 minucie. Wynik ustalił w 88 ej minucie Łukasz Trałka.

Mecz na trybunach oglądało ponad 28 tysięcy  kibiców.

Przed meczem gospodarze zajmowali trzecie miejsce w tabeli i tracili osiem punktów do prowadzących w rozgrywkach gości.