NA ANTENIE: PAVANA/MARCELO ALVAREZ, SALVADORE LICITRA

Lech Poznań odpadł z Pucharu Polski

Publikacja: 27.02.2024 g.22:15  Aktualizacja: 28.02.2024 g.11:02 Dawid Cytrowski
Nie tak kibice Lecha Poznań wyobrażali sobie wtorkowy wieczór. Kolejorz odpadł w ćwierćfinale Pucharu Polski, przegrywając z Pogonią Szczecin 0:1.
net-24227578 - Paweł Jaskółka - PAP

Jedyna bramka padła w ostatnich minutach dogrywki, jej autorem był Portugalczyk Joao Gamboa.

Piłkarze Lecha w pomeczowych rozmowach z dziennikarzami nie kryli rozczarowania.

Oczywiście, kiedy tracisz gola w ostatnich minutach to bardzo boli. Oczywiście, jesteśmy bardzo rozczarowani. Czuję, że zasługiwaliśmy na więcej z tego meczu. Ale taki jest futbol - kiedy nie wykorzystujesz swoich okazji, to może się zemścić. Musimy to przetrawić. Teraz nie ma innej opcji - trzeba zresetować głowę i zdobyć mistrzostwo Polski

- mówi obrońca Barry Douglas.

W niedzielę poznaniacy zagrają w lidze z Rakowem Częstochowa, który we wtorek także odpadł z Pucharu Polski. Częstochowianie przegrali z Piastem Gliwice 0:3.