NA ANTENIE: FLYING IN A BLUE DREAM/JOE SATRIANI

Lech Poznań wciąż bez zwycięstwa w nowym sezonie ekstraklasy

Publikacja: 12.09.2020 g.22:15  Aktualizacja: 13.09.2020 g.13:39 Wojciech Bernard
W meczu 3. kolejki podopieczni Dariusza Żurawia zremisowali we Wrocławiu ze Śląskiem 3:3.
lech poznan slask wroclaw - Lech Poznań

W pierwszej połowie kibice oglądali prawdziwą kanonadę i aż pięć goli. Kolejorz schodził na przerwę prowadząc 3:2 po dwóch trafieniach Mikaela Ishaka i jednym Daniego Ramireza. Bramki dla gospodarzy strzelali natomiast Piotr Celeban i Mathieu Scalet.

W drugiej odsłonie padł już tylko jeden gol. W 51. minucie, rzut karny podyktowany po faulu Tymoteusza Puchacza pewnie wykorzystał Robert Pich. Mimo kilku szans z obu stron, więcej bramek już nie padło.

Po trzech kolejkach nowego sezonu ekstraklasy lechici mają na koncie tylko dwa punkty. Teraz przed nimi występ w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Europy. W środę Kolejorz zmierzy się na wyjeździe ze szwedzkim Hammarby IF.