NA ANTENIE: Klasyka na bis

Lechici w kadrach

Publikacja: 02.06.2012 g.22:46  Aktualizacja: 02.06.2012 g.22:49
To był ostatni sprawdzian reprezentacji Polski przed UEFA Euro 2012. W sobotę w Warszawie biało-czerwoni pokonali Andorę 4:0, prowadząc do przerwy 3:0. Dwa gole zdobyli byli piłkarze Lecha Poznań - Robert Lewandowski i Marcin Wasilewski z rzutu karnego.
Robert Lewandowski - Archiwum
/ Fot. Archiwum

Do bramki rywala trafili także Obraniak i Błaszczykowski z karnego. Przeciwko Andorze wystąpili dwaj aktualni Lechici. Od pierwszej do 58. minuty grał Rafał Murawski, a od początku drugiej połowy do końca Grzegorz Wojtkowiak. Marcina Kamińskiego selekcjoner na boisko nie wpuścił.

Tymczasem w wyjściowym składzie swojej reprezentacji wystąpił Luis Henriquez. Panama pokonała u siebie Jamajkę 2:1, a lewy obrońca Kolejorza grał do 52 minuty. Było to spotkanie towarzyskie; teraz przed Panamą potyczki z Kubą i Hondurasem w ramach kwalifikacji do mundialu w Brazylii za dwa lata.