NA ANTENIE: Na liście przed laty ...

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1

Publikacja: 04.03.2018 g.20:15  Aktualizacja: 16.05.2018 g.11:32
Kibice uważają, że Kolejorz zagrał najlepszy mecz w tym roku. Jednak to nie wystarczyło, aby wygrać.
Lech Poznań Legia Warszawa 1 października 2017 - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Drużyna ze stolicy zapewniła sobie zwycięstwo po trafieniu z rzutu karnego.

Lech Poznań przegrał  z Legią w  Warszawie 1:2  w  meczu 26. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Gole dla mistrzów Polski strzelili Marko Vesović (2. min) i Michał Kucharczyk z rzutu karnego (86. min). Dla "Kolejorza" w 63. minucie trafił Christian Gytkjaer.

W tabeli prowadzi Jagiellonia Białystok z dorobkiem 48 punktów. Tyle samo punktów ma Legia, a pięć punktów traci zajmujący trzecie miejsce Lech.

IAR

KOMENTARZE 7
Mosina fans 06.03.2018 godz. 18:02
Redaktor na antenie jednak trochę popłynął. Pytał, kiedy legia straciła bramkę po wątpliwym karnym w samej końcówce. No więc w tym sezonie już trzy razy.
Grodziska pyra 04.03.2018 godz. 21:55
Warszawskie zlodzieje, oni nie potrafia inaczej.
Lech fan 04.03.2018 godz. 21:12
Nie popełnił bubla.On to zrobił świadomie. Czekał tylko na pretekst. Zawsze gwizdał pod Legię. Gdzie Legia nie może tam sędzia pomoże.A przecież przypadkowej ręki nie gwiżdże się karnego. Dlaczego Var nie zadziałał? Bo trzeba pomóc Legii. Warszawski układ działa w najlepsze. To dlatego ludzie chcieli dać Jadze mistrza. Żeby to przerwać. Ten cyrk i skandaloze.
Marco 04.03.2018 godz. 21:11
Mało że podyktował karnego z kapelusza , co potwierdzili choćby i komentatorzy Canal + to prosze sobie przypomnieć faul na Gumnym w drugiej połowie gdzie był zatrzymywany ręką przez legioniste . Na prawde , to już jest żenujące . I po co nam taka liga . PZPN i sędziowie zabijają polską piłke . A legia ? co zrobić , jest ze stolicy , ma potężny budżet i pomoc z różnych stron . Tylko czy to jest jeszcze sport ? Czy takie zwycięstwa cieszą ?
Kibic 04.03.2018 godz. 21:08
Brawo dla sędziego. Wygrał mecz, czas go rozliczyć. Mógł sprawdzić lecz tego nie zrobił. Szkoda, że uczciwa gra nie roztrzygnęła wyniku. Niemniej jednak brawo Poznań.
kik 04.03.2018 godz. 21:03
JAK LECH DOPROWADZIŁ DO REMISU TO SIĘ ZASTANAWIAŁEM CO WYMYŚLI SĘDZIA MARCINIAK,NO I NIE ZAWIÓDŁ,BRAWO SĘDZIA,KARNY JAKIEGO BY ŻADEN INNY NIE PODYKTOWAŁ,PODOBNIE JAK MECZ W W-WIE KIEDY UZNAŁ BRAMKĘ Z 2-METROWEGO SPALONEGO,JAK WIDAĆ NIGDY NIE ZAWODZI.W NORMALNYM KRAJU JUŻ BY NIGDY NIE SĘDZIOWAŁ,ZWŁASZCZA LECHA,A TU PROSZĘ,JAK LECH-LEGIA,MARCINIAK!!!!!!!!!!!
Sz. 04.03.2018 godz. 20:56