NA ANTENIE: Klasyka humoru

Nokaut w Pile

Publikacja: 20.12.2017 g.19:28  Aktualizacja: 20.12.2017 g.20:52 Dawid Cytrowski
Wielkopolska
Siatkarki Enei PTPS-u Piła rozbiły na własnym parkiecie BKS Profi Credit Bielsko Biała. Wygrali także koszykarze z Ostrowa Wielkopolskiego.
ptps 2 - Wiesława Pinkowska
/ Fot. Wiesława Pinkowska

Zaledwie 61 minut wystarczyło pilankom by zdeklasować rywalki w środowym meczu Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego wygrały 3:0, w setach do 14, 19 i...6. Zawodniczką meczu została wybrana Dorota Wilk.

W Polskiej Lidze Koszykówki cenne zwycięstwo zanotowali zawodnicy BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski, którzy przed własną publicznością pokonali Trefla Sopot 90:86. Najskuteczniejszy w drużynie gospodarzy był Aaron Johnson, którzy zdobył 20 punktów.

W I lidze kobiet Tęcza Leszno przegrała we własnej hali z ŁKS-em SMS-em Łódź 49:61, a Lider Swarzędz wygrał na wyjeździe z Basketem Aleksandrów Łódzki 65:57.