NA ANTENIE: JESTEM TWOJA BAJKA (2023)/SANAH (AKADEMIA PANA KLEKSA 2024)

Przełamanie przy Bułgarskiej - Lech gromi Wisłę 4:0!

Publikacja: 05.10.2019 g.19:20  Aktualizacja: 06.10.2019 g.12:41 Wojciech Bernard
Piłkarze Lecha Poznań po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy wygrali mecz przed własną publicznością.
lech poznań wisła płock ekstraklasa - Leon Bielewicz

Dziś przy Bułgarskiej Kolejorz wysoko pokonał osłabioną kadrowo Wisłę Kraków 4:0. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił przed przerwą kapitan Lecha - Darko Jevtić.

Pozostałe gole dla Lecha zdobywali Christian Gytkjaer, Kamil Jóźwiak i Filip Marchwiński. Dzięki wygranej z Wisłą Kolejorz zmniejszył dystans do czołówki tabeli. Na następny mecz będzie jednak musiał poczekać dwa tygodnie, gdy po reprezentacyjnej przerwie zagra w Warszawie z Legią.