Publikacja: 15.02.2017 g.22:48  Aktualizacja: 15.02.2017 g.23:38 Grzegorz Hałasik
Wielkopolska
W środę walczyli zapaśnicy i koszykarze, sparingowo zagrała także poznańska Warta. Jak im poszło?
biofarm basket poznan - Biofarm Basket Poznań (facebook.com)
/ Fot. Biofarm Basket Poznań (facebook.com)

W meczu sparingowym w Szamotułach Warta Poznań pokonała GKS Tychy 1:0. W pierwszej połowie bramkarz Zielonych - Tomasz Laskowski obronił jedenastkę, a gola w 47 minucie strzelił, jak podał klub - zawodnik testowany. W niedzielę Warta wyjeżdża na zgrupowanie do Turcji.

W Krajowej Lidze Zapaśniczej Grunwald Poznań pokonał w sali na osiedlu Sobieskiego Unię Racibórz 6:4. Tytuł mistrzowski zapewnił sobie AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, który pokonał przed własną publicznością AZS AWF Warszawa 7:2.

W pierwszej lidze koszykarzy Biofarm Basket przerwał serię czterech zwycięstw. Poznański zespół uległ Pogoni Prudnik 62:65. - Przegraliśmy ten w pierwszej połowie, gdy roztrwoniliśmy piętnastopunktową przewagę - powiedział po meczu zawodnik poznańskiej ekipy - Jakub Fiszer.