NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Stal zagrała na medal!

Publikacja: 03.01.2018 g.20:34  Aktualizacja: 03.01.2018 g.20:52 Dawid Cytrowski
Wielkopolska
Świetny mecz BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski w Dąbrowie Górniczej. Rewelacja sezonu pokonana!
stal ostrów - Rafał Jakubowicz
/ Fot. Rafał Jakubowicz

Podopieczni trenera Emila Rajkovicia wygrali w Dąbrowie Górniczej z tamtejszym MKS-em 73:68 w swoim pierwszym tegorocznym meczu w Polskiej Lidze Koszykówki. Zwycięstwo tym cenniejsze, że odniesione na terenie jednej z rewelacji sezonu.

O wygranej gości z Wielkopolski przesądziła pierwsza kwarta, którą ostrowianie wygrali 24:9. Jak zwykle brylował amerykański rozgrywający Aaron Johnson, swoje punkty dołożyli także Mateusz Kostrzewski i Greg Surmacz .Gospodarze zaczęli odrabiać straty w ostatniej odsłonie, jednak na doprowadzenie do dogrywki zabrakło im czasu.  To ósme zwycięstwo "Stalówki" w trwających rozgrywkach.MKS dotychczas był wiceliderem, z takim samym bilansem co prowadzący Anwil Włocławek.