NA ANTENIE: Popołudniówka Radia Poznań

Warta Poznań bez zwycięstwa

Publikacja: 20.05.2017 g.23:09  Aktualizacja: 21.05.2017 g.00:59 Wojciech Bernard
Piłkarze drugoligowej Warty Poznań od listopada ubiegłego roku czekają na zwycięstwo przed własną publicznością.
mecz warty poznan - Warta Poznań
/ Fot. Warta Poznań

Kiepskiej serii w "Ogródku" przy Drodze Dębińskiej nie udało się Zielonym przerwać także w sobotnim spotkaniu z Rozwojem Katowice. Stojący na słabym poziomie mecz zakończył się remisem 0:0, a kibice przez 90 minut nie zobaczyli ani jednego celnego strzału na bramkę. Po 32 kolejkach Warta zajmuje 10. pozycję w tabeli i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Do końca drugoligowego sezonu zostały jeszcze dwie serie spotkań.

Zdecydowanie lepiej na własnym terenie radzą sobie drugoligowi żużlowcy Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań, którzy w sobotę pokonali na Golęcinie Kolejarza Opole 47:43. Po dziesięciu biegach gospodarze przegrywali 28:32, ale końcówka spotkania należała już do Skorpionów i poznaniacy mogli cieszyć się ostatecznie ze zwycięstwa. Najskuteczniejszym zawodnikiem PSŻ był Rosjanin Władimir Borodulin, który zdobył 12 punktów. Na trybunach golęcińskiego stadionu pojawiło się blisko 2000 kibiców.