NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Ważna wygrana Stalówki

Publikacja: 20.01.2019 g.18:55  Aktualizacja: 20.01.2019 g.19:39 Dawid Cytrowski
Wielkopolska
Koszykarze BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski szybko pozbierali się po porażce z mistrzem kraju Anwilem Włocławek i w niedzielę ograli HydroTruck Radom.
piłka koszykówka koszykówki - fotolia.pl
/ Fot. fotolia.pl

Mecz w Radomiu był bardzo wyrównany. O wygranej podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego przesądził udany początek ostatniej kwarty, w której ostrowianie zdobyli 10 punktów z rzędu. Ostateczna Stalówka z Hydro Truck Radom 84:80.

W niedzielę zagrały także pierwszoligowej koszykarki z Leszna. Tęcza przegrała jednak z rezerwami Enei AZSu Gorzów Wielkopolski 53:64.

Niezwykle zacięty był także mecz w Lidze Siatkówki Kobiet pomiędzy #Volley Wrocław a Energą MKS-em Kalisz. Ostatnio wrocławianki przegrały z Eneą PTPS-em Piła i niewiele brakowało, by uległy także innej wielkopolskiej ekipie. Kaliszanki prowadziły bowiem w setach 2:1, ale ostatecznie #Volley wygrał po tie - breaku 3:2.

Z kolei w pierwszej lidze siatkarek Enea Energetyk Poznań pewnie ograł WTS Włocławek 3:0. Zawodniczki trenera Marcina Patyka wciąż prowadzą w tabeli i są coraz bliższe awansu do ekstraklasy.