NA ANTENIE: KLUSKA (2022)/RANKO UKULELE (20.4.NA URODZINACH RA

Zwycięstwo i dwie porażki

Publikacja: 03.12.2017 g.21:56  Aktualizacja: 03.12.2017 g.22:58 Wojciech Bernard
Wielkopolska
Zwycięstwo i dwie porażki - to bilans niedzielnych występów wielkopolskich drużyn na ligowych parkietach. Z wygranej mogli cieszyć się tylko koszykarze BM Slam Stali Ostrów Wlkp.
stal ostrów - Rafał Jakubowicz
/ Fot. Rafał Jakubowicz

W 9. kolejce ekstraklasy ostrowianie podejmowali we własnej hali ekipę Polskiego Cukru Toruń. Gospodarze wprawdzie przegrali pierwszą kwartę 14:23, ale w kolejnych odsłonach odrobili straty, a w całym spotkaniu zwyciężyli ostatecznie 76:70. Nie powiodło się natomiast koszykarkom Ostrovii, które uległy w Gdyni zespołowi Basketu 62:69. Spory wpływ na losy meczu miała inauguracyjna kwarta, w której wielkopolska drużyna zdobyła zaledwie... 4 punkty!

A w ekstraklasie siatkarek ekipa Enei PTPS Piła przegrała w Łodzi z Budowlanymi 0:3. W poszczególnych setach rywalki zwyciężały 25:16, 25:21, 25:11.