NA ANTENIE: Mała czarna

Kolejorz przegrał ze Śląskiem Wrocław (0:2)

Publikacja: 22.09.2017 g.23:14  Aktualizacja: 03.10.2017 g.14:25 Grzegorz Hałasik
Piłkarze Śląska Wrocław wygrali u siebie z liderem ekstraklasy Lechem Poznań 2:0 (2:0) w meczu 10. kolejki.
lech śląsk jesień 2016 - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

W 25-tej minucie gola strzelił Robert Pich, a w doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę z rzutu karnego zdobył Marcin Robak. Poznaniacy mieli problem ze stworzeniem jakiejkolwiek podbramkowej sytuacji, a trener Nenad Bjelica nie potrafił wytłumaczyć postawy swoich podopiecznych.

Lech Poznań pozostał liderem ekstraklasy, ale cztery drużyny, które tracą do Kolejorza po dwa punkty, czyli Zagłębie, Górnik, Legia i Wisła, swoje mecze w tej kolejce dopiero rozegrają.