NA ANTENIE: DON'T KNOW WHY/NORAH JONES

Lech przegrał z Legią w Poznaniu

Publikacja: 09.04.2017 g.19:50  Aktualizacja: 11.04.2017 g.10:34 Krzysztof Ratajczak
Kolejorz przegrał 1:2 (0:0) z Legią Warszawa w meczu 28. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Lech-Legia 09.04 (8) - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Lech objął prowadzenie w 82. minucie po golu Tomasza Kędziory. Sześć minut później wyrównał Maciej Dąbrowski, a decydującą bramkę w 94. minucie zdobył Kasper Hamalainen. W tabeli rozgrywek Legia ma 54 punkty i zajmuje drugą pozycję. Lech jest czwarty z dorobkiem 49 punktów.

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA 1:2 (0:0)

Bramki: Kędziora (82) - Dąbrowski (88), Hamalainen (90)

Żółte kartki: Trałka - Guilherme, Pazdan, Moulin, Odjidja-Ofoe

Lech: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych - Maciej Gajos, Łukasz Trałka, Radosław Majewski - Darko Jevtić (86. Abdul Aziz Tetteh), Radosław Majewski, Dawid Kownacki (73.Marcin Robak), Szymon Pawłowski (66. Maciej Makuszewski)

Legia: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk, Maciej Dąbrowski, Michał Pazdan, Adam Hlousek - Michał Kopczyński (84. Kasper Hamalainen), Thibault Moulin - Guilherme (58. Dominik Nagy), Vadid Odjidja-Ofoe, Miroslaw Radović - Michał Kucharczyk

Widzów: 41 026