Publikacja: 05.10.2018 g.22:30  Aktualizacja: 10.10.2018 g.18:02 Dawid Cytrowski
Z jednej strony niedosyt z powodu kolejnych straconych punktów. Z drugiej - radość z woli walki, która doprowadziła do odrobienia dwubramkowej straty.
górnik zabrze lech poznań 2018 - TT:@ LechPoznan
/ Fot. TT:@ LechPoznan

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem 2:2, mimo, że przegrywali już 0:2. Mimo efektownego powrotu piłkarze Kolejorza czuli niedosyt.

- Po ostatnim gwizdku nie cieszymy się bo czuliśmy szczególnie w drugiej połowie, że była szansa absolutnie aby wywieźć trzy punkty. Mimo tego, że przegrywaliśmy 2:0 nie poddaliśmy się. Myślę, że drugą połowę zaczęliśmy dobrze i w drugiej połowie to my byliśmy drużyną wiodącą - mówi Maciej Makuszewski.

Teraz przed poznaniakami nieco więcej czasu na spokojny trening, bowiem od poniedziałku zaczyna się zgrupowanie reprezentacji.