NA ANTENIE: FLYING IN A BLUE DREAM/JOE SATRIANI

Bezradni Polacy przegrywają z Włochami

Publikacja: 15.11.2020 g.22:46  Aktualizacja: 15.11.2020 g.22:53 Grzegorz Hałasik
Świat
To był słaby występ piłkarskiej reprezentacji Polski. W meczu Ligi Narodów biało-czerwoni przegrali w Reggio Emilia z Włochami 0:2.
jakub moder reprezentacja polski włochy liga narodów - PKO Ekstraklasa
W niedzielnym meczu w naszej reprezentacji do przerwy grał Jakub Moder z Lecha Poznań. / Fot. PKO Ekstraklasa

Pierwszą bramkę w 27 minucie z rzutu karnego zdobył Jorginho, drugą w 84. minucie Domenico Berardi.

Ostatni kwadrans Polacy grali w osłabieniu po czerwonej kartce Jacka Góralskiego. W środę w Chorzowie Polska rozegra ostatni mecz tej edycji Ligi Narodów - z Holandią, która wygrała dziś z Bośnią i Hercegowiną 3:1.

W niedzielnym meczu w naszej reprezentacji do przerwy grał Jakub Moder z Lecha Poznań. Zawodnicy Kolejorza wystąpili także w innych meczach. Całe spotkanie w reprezentacji Słowacji rozegrał obrońca Lubomir Satka, a jego zespół pokonał u siebie Szkocję 1:0. Natomiast napastnik Nika Kaczarawa zanotował 68 minut w spotkaniu Gruzji z Armenią, które Gruzini przegrali 1:2.