NA ANTENIE: YOU KEEP ME HANGIN' ON/KIM WILDE

Publikacja: 13.04.2018 g.23:00  Aktualizacja: 14.04.2018 g.20:03
Lech Poznań przegrał z Koroną Kielce 0:1.
Mecz Lech Poznań - Jagiellona Białystok - Karolina Rej
/ Fot. Karolina Rej

Bramkę strzelił w 35. minucie strzelił dla Korony Kielce Sanel Kapidzić. Trzy minuty wcześniej karnego dla Lecha nie wykorzystał Darko Jevtić.

Kolejorz przegrał pierwszy raz u siebie w lidze od ponad roku - dokładnie 369 dni. Lech Poznań dalej prowadzi w lidze, ale swoje mecze w weekend gra Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa, które mogą wyprzedzić Lecha.

Następny mecz Lecha Poznań zagra z Zagłębiem Lubin, w piątek, 20 kwietnia o godz. 20:30.