NA ANTENIE: MAD WORLD/TEARS FOR FEARS

Katastrofa Lecha! Kolejorz odpadł z Pucharu Polski

Publikacja: 02.03.2021 g.22:28  Aktualizacja: 03.03.2021 g.06:36 Dawid Cytrowski
Kolejny fatalny występ piłkarzy Lecha Poznań. Kolejorz przegrał przy Bułgarskiej z Rakowem Częstochowa 0:2 i na ćwierćfinale zakończył swoją przygodę z Pucharem Polski.
lech poznań raków - Lech Poznań/Przemysław Szyszka

Poznaniacy od początku dali się zdominować drużynie z Częstochowy. Mieli problem z wyprowadzaniem piłki, często popełniali proste błędy techniczne.

W 70 minucie pierwszą bramkę zdobył kapitan Rakowa Andrzej Niewulis. Osiem minut później wynik ustalił Łotysz Vladislavs Gutkovskis.

Kolejorz nie był w stanie odpowiedzieć. Przez niemal cały mecz Lech nie stworzył sobie ani jednej dobrej sytuacji strzeleckiej. Porażka z Rakowem oznacza odpadnięcie z Fortuna Pucharu Polski i nikłe szanse na awans do europejskich pucharów.

W lidze strata do czołówki jest już bowiem bardzo wysoka.