NA ANTENIE: POZNAN, DZIKI BLUES (LIVE)/KABARET TEY

Lech przegrał i dostał karę

Publikacja: 02.09.2010 g.21:05  Aktualizacja: 02.09.2010 g.21:07
Piłkarze Lecha Poznań przegrali z drugoligowym Turem 1:2 w rozegranym w czwartek w Turku meczu charytatywnym. Podopieczni Jacka Zieliński prowadzili od 40 minuty po golu Jana Zapotoki, ale na początku drugiej połowy gospodarze dwukrotnie pokonali Grzegorz Kasprzika.
Lech - Dnipro Dniepropietrowsk - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

W szeregach Kolejorza zabrakło zawodników przebywających na zgrupowaniach reprezentacji, za to cały mecz rozegrali powracający po kontuzjach: Bartosz Bosacki oraz Seweryn Gancarczyk. Dochód z organizacji spotkania przeznaczony zostanie na rzecz powodzian.

Tymczasem Komisja Ligi podjęła decyzję o zdyskwalifikowaniu na dwa mecze kierownika Lecha Łukasza Mowlika. To kara za niestosowne zachowanie podczas wyjazdowego starcia z Jagiellonią, kiedy to Mowlik został usunięty z ławki rezerwowych za krytykowanie decyzji sędziego. Na następne posiedzenie komisji wezwani zostali trener Jacek Zieliński i ukarany czerwoną kartką Manuel Arboleda.