NA ANTENIE: KNOCKIN' ON HEAVEN'S DOOR (LIVE AT W/GUNS N' ROSES

Lech przegrał z Jagiellonią Białystok 1:3

Publikacja: 17.05.2015 g.17:24  Aktualizacja: 26.10.2015 g.12:45
Kolejorz przegrał w Poznaniu z Jagiellonią Białystok 1:3. Od 52 min. Lech prowadził 1:0 po golu Dawida Kownackiego, potem do bramki trafiali już tylko piłkarze z Białegostoku.
20150502 Finał Pucharu Polski 2015, Lech-Legia, 1-2 (037) - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

W 60 minucie wyrównał Patryk Tuszyński, który siedem minut później zdobył jeszcze drugiego gola. Czarę goryczy przelał Maciej Gajos trafiając do bramki Lecha po raz trzeci w 83 minucie.

Lech ma 30 punktów i pozostaje liderem, bowiem goniąca go Legia zremisowała we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1. Poznaniacy mają nad warszawskim zespołem jeden punkt przewagi. Do końca sezonu zostało pięć kolejek; w środę Lech zmierzy się na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:0)

Bramki: 1:0 Dawid Kownacki (51') 1:1 Patryk Tuszyński (60'), 1:2 Patryk Tuszyński (67'), 1:3 Maciej Gajos (83')

Żółte kartki: Tamas Kadar, Darko Jevtić, Muhamed Keita

Lech: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Tamas Kadar, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Karol Linetty - Darko Jevtić (69' Dariusz Formella), Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski (64' Muhamed Keita) - Zaur Sadajew (46' Dawid Kownacki).

Jagiellonia: Bartłomiej Drągowski - Filip Modelski, Sebastian Madera, Michał Pazdan, Jonatan Straus - Taras Romanchuk, Rafał Grzyb - Przemysław Frankowski (57. Nika Dzalamidze), Maciej Gajos (91' Łukasz Tymiński), Karol Mackiewicz (90' Igors Tarasovs) - Patryk Tuszyński.