NA ANTENIE: Serce i umysł

Lechia Gdańsk : Lech Poznań 0:0

Publikacja: 22.10.2011 g.18:00  Aktualizacja: 22.10.2011 g.22:03
Piłkarze Lecha Poznań stracili pozycję lidera T-Mobile Ekstraklasy. Po ciekawym meczu Kolejorz zremisował w Gdańsku z Lechią 0:0. Oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia gola, ale udanymi interwencjami popisywali się bramkarze.
Lech - Lechia Gdańsk - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Poznaniacy kończyli spotkanie w osłabieniu, bowiem w ostatnich minutach drugą żółtą kartkę otrzymał Dimitrije Injac. W 27 minucie pierwszej połowy mecz został przerwany z powodu awarii systemu zraszającego murawę. W tracie spotkania włączyła się część zraszaczy i przerwa w meczu trwała około 5 minut.

Po remisie w Gdańsku drużynę Lecha wyprzedził w tabeli Śląsk Wrocław, który pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0. Kolejorz jest drugi - ze stratą dwóch punktów do lidera.