NA ANTENIE: Motosygnały

Lech Poznań nie wykorzystał szansy

Publikacja: 28.04.2024 g.19:28  Aktualizacja: 29.04.2024 g.09:14 Dawid Cytrowski
Kolejna strata punktów Lecha Poznań. Kolejorz, w obecności ponad 40 tysięcy kibiców na trybunach, zremisował przy Bułgarskiej z Cracovią 0:0.
mid-24428455 - Paweł Jaskółka - PAP

Gospodarze mieli wyraźnie wyższe posiadanie piłki, ale nie potrafili zamienić tego na bramki. Najlepszą sytuację strzelecką zmarnował jeszcze w pierwszej połowie Szwed Mikel Ishak.

Cracovia grała na remis - przyznał po meczu bramkarz Kolejorza Bartosz Mrozek.

Cracovia nie miała za dużo piłki. To było też widać poprzez sytuacje: mieli tylko jedną w pierwszej połowie, w drugiej nie przypominam sobie jakiejkolwiek. Może poza zagrożeniami po rzutach rożnych. W defensywie zagraliśmy na zero, co można zrobić więcej w defensywie? Tak szczerze to z boiska było czuć, że ich zadowala to 0:0