NA ANTENIE: CZARODZIEJE/SKALDOWIE, AGNIESZKA OSIECKA

Patrycja Wyciszkiewicz i Przemysław Waściński ze złotymi medalami!

Publikacja: 05.03.2017 g.21:06  Aktualizacja: 06.03.2017 g.19:52 Dawid Cytrowski
Zawodniczka AZS-u Poznań oraz biegacz MUKS-u Rawicz byli ważnymi ogniwami swoich sztafet 4x400 metrów, które zdobyły złote medale HME w Belgradzie.
patrycja-wyciszkiewicz-2-696x522 - Patrycja Wyciszkiewicz (facebook.com)
/ Fot. Patrycja Wyciszkiewicz (facebook.com)

Świetne występy polskich lekkoatletów na Halowych Mistrzostwach Europy w Belgradzie.W niedziele złote medale wywalczyli Sylwester Bednarek w skoku wzwyż, Adam Kszczot w biegu na 800 metrów, a także męska i żeńska sztafeta 4x400 metrów. W drużynie panów biegł Przemysław Waściński z MUKS-u Rawicz, z kolei w skład sztafety pań weszła zawodniczka poznańskiego AZS-u Patrycja Wyciszkiewicz. Brązowy medal w Belgradzie w biegu na 60 metrów zdobyła także Ewa Swoboda.

Polacy, z dwunastoma krążkami Halowych Mistrzostw Europy wygrali klasyfikację medalową. Biało - czerwoni w Belgradzie zanotowali najlepszy start w historii, bowiem jeszcze nigdy nie udało się zdobyć aż 7 krążków z najcenniejszego kruszcu.