NA ANTENIE: LOOK OF LOVE/ABC

Remis Lecha z Zagłębiem

Publikacja: 04.05.2019 g.19:58  Aktualizacja: 05.05.2019 g.09:13 Informacyjna Agencja Radiowa
Lech Poznań zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1 (0:0) w meczu 34. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Kamil Jóźwiak - Kamil Jóźwiak Official Facebook
/ Fot. (Kamil Jóźwiak Official Facebook)

Pierwszą bramkę spotkania w 47 minucie zdobył pomocnik Lecha - Kamil Jóźwiak. W 85 minucie wyrównał pomocnik Zagłębia - Filip Starzyński.

KOMENTARZE 8
Kolesie od flaszki ? 06.05.2019 godz. 21:30
Niestety, ale problemem współczesnych mediów wszelakich, jest to iż zamknęły się w sosie własnym!
Krzysiu z Radkiem, Wojtuś z Maćkiem, Hania z Damiankiem, Józek z Wojtkiem i inna koalicja robi sobie dobrze !
Problem polega na tym, iż wypociny tych swojaków mało kogo interesują !
Ale ŁUNYCH mało to interesuje, ważne byle konto bankowe się zgadzało :))
Grodziska Pyra 06.05.2019 godz. 10:58
Tylko tak prawdę mówiąc to Zagłębie mogło strzelić już wcześniej, Goutas wybił piłke z linii bramkowej.
Zdegustowany 05.05.2019 godz. 09:04
socjalistyczny piłkarski poker w wydaniu obecnym. Koło zrobiło obrót z VAR-em czy bez???!!!
Burič 05.05.2019 godz. 08:52
Dwa zdania relacji z meczu na stronie internetowej Radia Poznań. Gratulacje dla mediów publicznych!!! Za to wam płacimy!!!
KLON 05.05.2019 godz. 08:32
Karny znikąd. Gdzie uczciwość? VAR y nie dla wiary w transparentność.
kibol 04.05.2019 godz. 21:48
I co widzimy? Wchodzą młodzi wychowankowie i grają z zaangażowaniem. Ale jeden duński pajac przewracający się o własne nogi kosztuje za miesiąc tyle, ile w stypendiach dostają WSZYSCY piłkarze akademii razem wzięci przez rok. I jest NIC NIE WARTY! Nawet komentator canal+, zazwyczaj niechętny Kolejorzowi (bo to telewizja klubowa po(L)egłej) zauważył, że Lech gra dużo lepiej niż za nawałka, zarabiającego 150,000 miesięcznie! Kiedy Rutkowscy wreszcie sprzedadzą Kolejorza???!!!
as 04.05.2019 godz. 20:16
Podobnie jak z Jagiellonią karny za muśnięcie stopą. Podobnie tu zawodnik stoi po czym się przewraca za co słusznie powinna być żółta kartka. Parodia sędziowania
Lech fan 04.05.2019 godz. 20:13
Kontaktu nie było. Karny z kapelusza. Z 3 punktów zrobił się 1. Goutas długo to tłumaczył ale sędzia dał remis Zagłębiu.