NA ANTENIE: WE ARE THE WORLD/U.S.A. FOR AFRICA

Warta odpada z Pucharu Polski

Publikacja: 05.12.2023 g.23:20  Aktualizacja: 06.12.2023 g.09:57 Krzysztof Ratajczak
Piłkarzom poznańskiej Warty nie udało się awansować do ćwierćfinału Pucharu Polski. Podopieczni trenera Dawida Szulczka przegrali w Białymstoku mecz 1/8 finału tej rywalizacji z miejscową Jagiellonią 0-2.
net-23c05628 - Artur Reszko - PAP

Do przerwy w tym spotkaniu był bezbramkowy remis. Gole dla gospodarzy zdobywali Jesus Imaz w 63. minucie i Nene w 75. minucie meczu.

Warta po tej porażce może już skupić się wyłącznie na walce w ekstraklasie, a najbliższy mecz zagra w Szczecinie z Pogonią w piątkowy wieczór.

Dzień wcześniej o awans do 1/4 finału Pucharu Polski będzie starać się drużyna Kolejorza. Lechici w czwartek o godzinie 21.00 zagrają w Gdyni z liderem piłkarskiej 1.ligi - Arką. To spotkanie będziemy transmitować na antenie Polskiego Radia Poznań.