NA ANTENIE: Królewski wieczór

Warta wygrywa z mistrzem Polski!

Publikacja: 11.02.2024 g.14:46  Aktualizacja: 12.02.2024 g.09:26 Grzegorz Hałasik
Nowy Tomyśl
"Bij mistrza" w wykonaniu piłkarzy poznańskiej Warty! W swoim pierwszym wiosennym meczu Zieloni wygrali w Grodzisku Wielkopolskim z mistrzem Polski, Rakowem Częstochowa 2:1.
mid-24211080 - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Warta świetnie prezentowała się w pierwszej połowie; już w trzeciej minucie bramkę zdobył Kajetan Szmyt, a na 2:0 podwyższył w 20
minucie Stefan Savić. Gola dla Rakowa z rzutu karnego w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił Bartosz Nowak. Po przerwie zdecydowaną przewagę mieli już goście, ale poznaniacy skutecznie się broni, m.in. dzięki dobrej postawie bramkarza Jędrzeja Grobelnego.

Wczoraj pierwszy wiosenny mecz wygrał także Lech, który pokonał w Poznaniu Zagłębie Lubin 2:0.