NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Kolejorz przegrał z Zagłębiem 1:2

Publikacja: 14.08.2015 g.22:21  Aktualizacja: 26.10.2015 g.12:29
Lech Poznań nadal zawodzi. W meczu 5. kolejki Ekstraklasy Kolejorz przegrał w Lubinie 1:2. Gola w ostatniej akcji meczu dla mistrza Polski zdobył Marcin Robak.
Lech - Zagłębie Lubin - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Gole dla gospodarzy strzelali: Krzysztof Janus (7. minuta) i Łukasz Piątek (45. minuta). Marcin Robak strzelił honorowego gola dla Kolejorza w doliczonym czasie gry. Dzięki temu zwycięstwu Zagłębie ma siedem punktów i awansowało na siódme miejsce w tabeli. Lech Poznań ma cztery punkty i jest 12!

Zagłębie Lubin – Lech Poznań (2:1)

Bramki: Janus (7’), Piątek (45+1’) - Robak (90+3')

Żółte kartki: Rakowski - Kędziora

Zagłębie: Forenc - Todorovski, Guldan, Jach, Ćotra - Tosik, Rakowski - Janus, Vlasko (34. Piątek), Janoszka (85. Sobków) – Papadopulos (78. Dąbrowski)

Lech: Burić – Kędziora, Kadar, Kamiński, Ceesay – Trałka, Tetteh (46. Linetty) – Lovrencsics (12. Formella), Holman (46. Thomalla), Kownacki – Robak.