NA ANTENIE: FOLLOW YOU FOLLOW ME/GENESIS

Lech znów bez punktów

Publikacja: 14.08.2022 g.22:01  Aktualizacja: 15.08.2022 g.09:47 Wojciech Bernard
Lech Poznań przegrał trzeci z rzędu ligowy mecz na własnym boisku. Kolejorz tym razem uległ przy Bułgarskiej drużynie Śląska Wrocław 0:1.
lech slask - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Bramkę na wagę zwycięstwa gości zdobył w 26. minucie Petr Schwarz. Kolejorz - mimo sporej przewagi - nie był w stanie doprowadzić do wyrównania. Najbliżej szczęścia był Filip Marchwiński, który w pierwszej połowie trafił piłką w słupek.

Holenderski szkoleniowiec lechitów przyczyn porażki szukał między innymi w braku skuteczności.

Po czterech spotkaniach nowego sezonu mistrzowie Polski zajmują ostatnią pozycję w tabeli ekstraklasy z zaledwie jednym zdobytym punktem na koncie.