NA ANTENIE: Rockoteka

Warta z Wrocławia wraca na tarczy

Publikacja: 06.04.2024 g.21:59  Aktualizacja: 07.04.2024 g.09:20 Grzegorz Hałasik
Warta Poznań bez punktu w 27.kolejce piłkarskiej ekstraklasy, bowiem przegrała we Wrocławiu ze Śląskiem 1:2.
mid-24406475 - Maciej Kulczyński - PAP

W pierwszej połowie Zieloni nie oddali żadnego strzału, za to piękne uderzenie z dystansu hiszpańskiego zawodnika Śląska Nahuela Leivy dało gospodarzom prowadzenie do przerwy 1:0.

Na początku drugiej połowy czerwoną kartkę dostał zawodnik Warty - Tomas Prikryl, ale to nie przeszkodziło gościom wyrównać po samobójczym trafieniu Łukasza Bejgera, którego naciskał Adam Zrelak. W doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla Śląska zdobył Erik Exposito.

Na sześć kolejek przed końcem sezonu Warta Poznań ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.