Zwycięstwo Lecha Poznań z Lechią Gdańsk!

Publikacja: 16.03.2018 g.20:42  Aktualizacja: 16.05.2018 g.11:33 Grzegorz Hałasik
Lech pewnie pokonał przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.
Lech - Lechia - Karolina Rej
/ Fot. Karolina Rej

Piłkarze Lecha Poznań nie zawodzą. W 28. kolejce Lotto Ekstraklasy Kolejorz pokonał wczoraj wieczorem na Inea Stadionie Lechię Gdańsk 3:0. W pierwszej połowie gole zdobyli Łukasz Trałka i Christian Gytkjear, a po przerwie Darko Jevtić. Już w pierwszej połowie w poznańskim zespole trzeba było przeprowadzić trzy zmiany, bowiem z powodu kontuzji z boiska musieli zejść bramkarz Jaśmin Burić oraz Mario Situm i Michai Radut. "Pokazaliśmy moc" - ocenił mecz trener Lecha Nenad Bjelica.

Lech zbliżył się do dwóch prowadzących w tabeli zespołów na dwa punkty, ale Jagiellonia dzisiaj zagra u siebie z Arką, a Legia dopiero jutro podejmie Wisłę Kraków.