NA ANTENIE: Lista Przebojów

Porażki hokeistów w Indiach

Publikacja: 24.02.2012 g.12:07  Aktualizacja: 26.02.2012 g.09:25
Polskie hokeistki na trawie przegrały piąty z rzędu mecz podczas turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Tym razem Polki przegrały 0:1 z Ukrainą. Także męska reprezentacja poniosła porażkę w turnieju, tracąc tym samym szanse na wyjazd do Londynu.
Hokej na trawie - Polska -Ukraina - FIH Stanislas Brochier
/ Fot. (FIH Stanislas Brochier)

Mecz był wyrównany przez pierwsze 20 minut, dopóki Olena Iwaknienko nie zdobyła bramki. Polki miały szansę na wyrównanie z rzutu karnego, ale Ukrainki się wybroniły. W kolejnych minutach żadnej z drużyn nie udało się doprowadzić do sytuacji bramkowej. Ostatecznie o wygranej zdecydował jedyny gol w tym spotkaniu.

Polki bez punktu zakończyły rundę zasadniczą turnieju w Delhi - już wcześniej straciły szansę na kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W sobotę zagrają o piąte miejsce.

Reprezentacja mężczyzn w piątek zmierzyła się w meczu o wszystko z gospodarzem turnieju - Indiami. Polacy przegrali ten mecz 2:4. W finale turnieju w New Delhi zmierzą się gospodarze - Indie oraz Francja.

Polacy zagrają w niedzielę z Kanadą o miejsce trzecie. Początek spotkania o godz. 13.00 polskiego czasu.