NA ANTENIE: SAY YOU WILL/FOREIGNER

Remis Lecha w Izraelu

Publikacja: 13.10.2022 g.22:53  Aktualizacja: 14.10.2022 g.06:44 Wojciech Bernard
Piłkarze Lecha Poznań zremisowali na wyjeździe z izraelskim Hapoelem Beer Szewa 1:1 w meczu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.
Lech Izrael - BIR SULTAN - PAP/EPA/A

Mistrzowie Polski utrzymali drugą pozycję w tabeli i wciąż mają duże szanse na awans do fazy pucharowej rozgrywek.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Już w 9. minucie prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Tomer Hemed, wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu Joela Pereiry. Kolejorz wyrównał tuż przed przerwą, gdy do siatki trafił Filip Szymczak.

W drugim spotkaniu tej grupy, prowadzący w tabeli hiszpański Villareal zwyciężył w Wiedniu Austrię 1:0. Za dwa tygodnie w stolicy Austrii zagrają lechici.