NA ANTENIE: ESCAPE (THE PINA COLADA SONG)/RUPERT HOLMES

Zielona fala

Publikacja: 12.08.2017 g.00:32  Aktualizacja: 12.08.2017 g.09:35 Grzegorz Hałasik
Trwa znakomita passa piłkarzy poznańskiej Warty. Zieloni wygrali po raz trzeci z rzędu!
warta poznań mecz - Grzegorz Hałasik
/ Fot. Grzegorz Hałasik

W piątkowe popołudnie do „Ogródka" przy Drodze Dębińskiej zawitał ROW Rybnik, którego Warta pewnie pokonała 2:0. W pierwszej połowie gola po składnej akcji zdobył Adrian Laskowski, a po przerwie wynik meczu ustalił Krzysztof Biegański. Wynik mógł być wyższy, bowiem w doliczonym czasie Adrian Laskowski wykorzystał rzut karny, ale sędzia gola nie uznał, gdyż zauważył, że Biegański za szybko wbiegł w pole karne.

Zieloni po trzech kolejkach mają na koncie 9 punktów i oczywiście są współliderem tabeli. Kolejne dwa mecze Warta również zagra na własnym boisku. W piątek 18 sierpnia jej rywalem będzie Gwardia Koszalin, formalnie gospodarz spotkania. Gwardia nie ma gdzie grać i dlatego przyjedzie do Poznania. W środę 23 sierpnia mecz z MKS-em Kluczbork.