NA ANTENIE: Wieczór z Radiem Poznań

Wygrany sparing Lecha Poznań. Siedem goli

Publikacja: 23.01.2018 g.18:46  Aktualizacja: 21.02.2018 g.09:48 Grzegorz Hałasik
W drugim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji Lech Poznań pokonał bułgarski Etyr Wielkie Tyrnowo 4:3.
sędzia piłka nożna - Fotolia
/ Fot. (Fotolia)

Do przerwy rywale prowadzili 3:1, a gola dla Lecha zdobył Darko Jevtić z rzutu karnego. W drugiej połowie strzelał już tylko Lech, a do bułgarskiej bramki trafiali Marcin Wasielewski, Mario Situm z rykoszetem oraz Christian Gytkjear. Trener Nenad Bjelica przeprowadził zmiany w 30. minucie, w przerwie oraz po godzinie gry, dzięki czemu zagrało aż 24-ech piłkarzy.

W piątek o 16.00 polskiego czasu ostatni sparing podczas zgrupowania w Belek, z Hajdukiem Split.