NA ANTENIE: 00:00-01:00 KLASYKA I/

Kolejorz pewnie wygrywa w Rzeszowie

Publikacja: 29.10.2019 g.15:20  Aktualizacja: 29.10.2019 g.15:52 Grzegorz Hałasik
Pewny awans Lecha Poznań do 1/8 finału Pucharu Polski. Kolejorz pokonał dzisiaj w Rzeszowie Resovię 4:0.
lech poznań wisła płock ekstraklasa - Leon Bielewicz

Dwa gole pod koniec pierwszej połowy strzelił Christian Gytkjear, a tuż po przerwie do rzeszowskiej bramki trafili Wołodymyr Kostewycz oraz 17-letni Filip Marchwiński.

Myślę, że swoją postawą zasłużyłem na grę w wyjściowym składzie i to potwierdziłem. Po ostatnich porażkach w lidze potrzebowaliśmy meczu z wieloma golami, żeby nabrać pewności siebie.

Losowanie kolejnej rundy Pucharu Polski zaplanowano na 5 listopada, a w najbliższą sobotę powrót do walki o ligowe punkty, Lech zagra w Szczecinie z Pogonią.

W pozostałych dzisiejszych meczach Błękitni wygrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz 3:0, GKS pokonał w Radomiu Rakomiaka 2:1, Górnik wygrał w Bielsku-Białej z Rekordem 2:0, a Zagłębie zwyciężyło na wyjeździe ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 5:1.