NA ANTENIE: BANG A GONG (GET IT ON)/T.REX

Lech przegrywa ze Śląskiem

Publikacja: 23.09.2011 g.22:17  Aktualizacja: 23.09.2011 g.22:56
Śląsk Wrocław wygrał u siebie z Lechem Poznań 3:1 w meczu 8. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Do przerwy, po golach Piotra Celebana i Łukasza Madeja, gospodarze prowadzili 2:0.
Lech - Śląsk Wrocław - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

W 73. minucie dalekie wyjście z bramki Krzysztofa Kotorowskiego wykorzystał Cristian Omar Diaz. Honorową bramkę dla gości - już 12. w sezonie - zdobył Artiom Rudniew, dobijając z bliska strzał Mateusza Możdżenia.

Dzięki zwycięstwu Śląsk objął prowadzenie w tabeli. O jeden punkt wyprzedza Koronę Kielce, która swój mecz rozegra w poniedziałek. Lech spadł na trzecie miejsce.