NA ANTENIE: NIM STANIE SIE TAK JAK GDYBY NIGDY N/VOO VOO

Lech przełamie się u siebie? Do przerwy 1:0!

Publikacja: 05.10.2019 g.12:53  Aktualizacja: 05.10.2019 g.19:29 Dawid Cytrowski
Dziś Kolejorz gra przy Bułgarskiej z Wisłą Kraków w 11. kolejce PKO Ekstraklasy.
Lech Poznań Darko Jevtic - Leon Bielewicz

Ponad dwa miesiące czekają na zwycięstwo na własnym stadionie piłkarze Lecha Poznań.

"Biała Gwiazda" ostatnio przegrała w prestiżowych derbach z Cracovią i do Poznania przyjedzie podwójnie umotywowana - mówi trener Lecha Dariusz Żuraw.

Wisła jest zespołem, ktory miał w ubiegłym sezonie trochę problemów różnej natury, jest to inny zespół , ale jest to zepół grający pod wodzą Maćka Stolarczyka bardzo atrakcyjną i ofensywną piłkę. I wydaje mi się, że powwinno to byc takie spotkanie dwóch druzyn, które grają do przodu, ofensywnie. I mam nadzieję , że będzie to ciekawe widowisko.

Decyzją wojewody wielkopolskiego, w obawie przed możliwymi zamieszkami, mecz odbędzie się bez kibiców gości. Początek spotkania przy Bułgarskiej o 17:30, na naszej antenie zapraszamy na bezpośrednią relację.

Po pierwszej połowie Kolejorz prowadzi z Wisłą 1:0. Prowadzenie w 40. minucie meczu dał Darko Jevtić.