Gytkjaer z piętnastą bramką. Podział punktów w Krakowie

Publikacja: 08.03.2020 g.16:55  Aktualizacja: 08.03.2020 g.18:29 Informacyjna Agencja Radiowa
To było intensywne spotkanie zakończone podziałem punktów.
christian gytkjaer - Leon Bielewicz

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:1 w meczu 26. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Prowadznie dla gospodarzy w 6. minucie uzyskał Czarnogórzec Vukan Savicević, a wyrównał w 39. minucie Duńczyk Christian Gytkjaer. - Ten remis musimy szanować - przyznał po spotkaniu pomocnik Kolejorza Jakub Moder.

W pierwszej połowie, w pierwszych 20 minutach Wisła nas trochę zdominowała. Mieliśmy trochę problemów, ale później już graliśmy lepiej. Wisła nas kontrowała, miała swoje sytuacje, podobnie jak my. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy swojej stuprocentowej okazji. Trudno, szanujemy ten punkt, bo Wisła jest w dobrej formie. Jedziemy dalej, teraz już skupiamy się na meczu z Legią.

Hitowe starcie z prowadzącą w tabeli Legią Warszawa w przyszłą sobotę w Poznaniu. Już teraz Lech sprzedał ponad 20 tysięcy biletów na to spotkanie.