NA ANTENIE: SUSPICIOUS MINDS/ELVIS PRESLEY

Trzy punkty Lecha w Łodzi!

Publikacja: 09.11.2012 g.22:48  Aktualizacja: 10.11.2012 g.01:11
Lech Poznań pokonał na wyjeździe Widzew Łódź 1:0 (0:0) w meczu kończącym piątkowe zmagania T-Mobile Ekstraklasy.
Lech - Pogoń Szczecin - Przemek Modliński
/ Fot. Przemek Modliński

Po 15 latach Lech odczarował stadion Widzewa. Jedynego gola - w 80. minucie - strzelił Rafał Murawski. Kilka minut później poznaniacy raz jeszcze znaleźli drogę do bramki gospodarzy, ale sędziowie uznali, że Vojo Ubiparip był na spalonym.

Po tym spotkaniu Lech ma 23 punkty i przesunął się chwilowo na drugie miejsce w tabeli.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Murawski (80)

Żółte kartki: Sebastian Duda, Marcin Kaczmarek - Bartosz Bereszyński, Luis Henriquez