Trzy punkty zostają w Poznaniu! Cztery bramki Kolejorza

Publikacja: 03.03.2020 g.19:49  Aktualizacja: 04.03.2020 g.10:15 Grzegorz Hałasik
Lech Poznań nie zawodzi na własnym boisku.
dani ramirez bramk - Leon Bielewicz

W 25.kolejce ekstraklasy Kolejorz wygrał z Górnikiem Zabrze 4:1. Już w trzeciej minucie gospodarzy wyprowadził na prowadzenie Dani Ramirez, zdobywając pierwszego gola dla swojego nowego zespołu. Wyrównał w 35 minucie Piotr Krawczyk.

Popisem poznaniaków była druga połowa; najpierw w 54 minucie gola strzelił Kamil Jóźwiak, a końcówce przełamał się Christian Gytkjear, trafiając w 80 i 86 minucie. Na problemy w pierwszej połowie zwrócił po meczu uwagę trener Lecha Dariusz Żuraw.

Zaczęliśmy ten mecz z wysokiego "C", strzeliliśmy szybko bramkę i moi piłkarze myśleli, że będzie już ładnie, pięknie, ale niestety tak nie było. Mieliśmy spore problemy w tej pierwszej połowie. Byliśmy za daleko od przeciwnika. Całe szczęście Górnik nie strzelił nic więcej, bo moglibyśmy mieć problemy. Po korektach w przerwie udało się wrócić do takiej gry, jakiej byśmy oczekiwali i mecz zakończył się udanie dla nas.

Czyli zwycięstwem Lecha z Górnikiem 4:1. W niedzielę poznaniacy zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków.