NA ANTENIE: NIEPOKONANI (LIVE)/GRZEGORZ MARKOWSKI, ALEX BAND

Warta wciąż bez zwycięstwa na własnym stadionie

Publikacja: 06.12.2021 g.19:57  Aktualizacja: 07.12.2021 g.07:54 Grzegorz Hałasik
Piłkarze Warty Poznań wciąż bez wygranej na własnym boisku. W 17.kolejce ekstraklasy Zieloni zremisowali dziś z Wisłą Kraków 1:1.
warta poznań  - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Goście wyrównali dopiero w trzeciej doliczonej minucie drugiej połowy po trafieniu głową Michala Frydrycha. Wcześniej bramkę dla Warty zdobył Adam Zrelak, wykorzystując świetne podanie Roberta Iwanowa.

Trener poznaniaków Dawid Szulczek traktuje ten remis jak porażkę.

To był wyrównany mecz, natomiast jeżeli prowadzimy 1:0 i jest 93 minuta, to nie możemy pozwolić przeciwnikowi odbierać piłki w taki sposób. Trzeba po prostu kopnąć na wolne pole i w tej końcówce utrzymywać już piłkę na połowie przeciwnika. Nie był to mecz piękny dla widzów, natomiast nie ma co ukrywać, że jest rozgoryczenie i biorąc pod uwagę przebieg spotkania traktujemy ten wynik jak porażkę